menu Home
NewsroomWiadomości

Ojciec zastrzelił syna na oczach pracowników szpitala, a potem popełnił samobójstwo

JL | 03/14/2024
policja

Zastępcy szeryfa powiatu Highlands na Florydzie interweniowali w czwartek w szpitalu AdventHealth w związku ze strzelaniną z udziałem ojca i syna. Kiedy przybyli na miejsce, obaj mężczyźni byli już martwi.

Jak podaje Biuro Szeryfa Highlands County – do zdarzenia doszło po godzinie 11:00 w szpitalu AdventHealth w Sebring. Personel szpitala zadzwonił na policję w związku z uzbrojonym strzelcem na terenie placówki.

Jak ustalono później – strzelał 66-letni mężczyzna z Sebring, który chwilę wcześniej przywiózł do szpitala swojego syna. Syn 66-latka miał przejawiać agresywne zachowania, w związku z czym umieszczono go w pokoju zdrowia psychicznego.

Przebywający tam wraz z nim i personelem szpitala ojciec, w pewnym momencie wyciągnął broń i wystrzelił w ścianę, każąc pracownikom opuścić pomieszczenie. Następnie wycelował w syna i oddał kilka strzałów, śmiertelnie go ranią. Na końcu zastrzelił się.

Obaj mężczyźni zmarli na miejscu.

Wśród pracowników szpitala nie było żadnych ofiar. Po incydencie szpital został tymczasowo zamknięty, a ruch EMS przekierowano do sąsiedniej placówki.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play