menu Home
Newsroom

Para przyłapana na bardzo gorącym uczynku. Widząc policjantów, 20-latka wskoczyła do oceanu

JL | 05/29/2024

Para z Florydy została przyłapana na gorącym uczynku w czasie uprawiania seksu za bramą zabytkowego molo w Naples. Próbując uciec przed policjantami 20-letnia kobieta zeskoczyła do oceanu. Została jednak zatrzymana, gdy tylko dotarła z powrotem na brzeg.

Około godziny 16:00 w poniedziałek, 27 maja, Departament Policji w Naples otrzymał kilka zgłoszeń o mężczyźnie i kobiecie uprawiających seks za bramą molo nad oceanem.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zobaczyli na molo 20-letnią Allyssię Razo i 23-letniego Zadoka Westfielda. Widząc funkcjonariusz oboje próbowali się ubrać, ale w głowie Razo powstał w międzyczasie plan ucieczki, który błyskawicznie zrealizowała. 20-latka przybliżyła się do krawędzi molo i – ignorując polecenia funkcjonariuszy – wskoczyła do wody.

Całkowicie nagi Westfield pozostał na miejscu.

20-latka została zatrzymana po kilku minutach, kiedy dopłynęła do plaży. Westfield zeznał później w rozmowie z policjantami, że na początku chcieli razem z Razo dojść do krawędzi molo, a następnie wskoczyć do wody.

Publiczne igraszki pary zgłosili m.in. rodzice, którzy spacerowali razem ze swoimi dziećmi po plaży, skąd było widać Razo i Westfielda. Tłumaczyli, że ich dzieci zaczęły zadawać niewygodne pytania o to, co robi na molo przyuważona para.

Razo i Westfield zostali oskarżeni o wtargnięcie i zakłócanie spokoju. 20-latkę otrzymała dodatkowo zarzut stawiania oporu w czasie aresztowania bez użycia przemocy.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play