menu Home
Newsroom

Phil Collins sprzedaje posiadłość w Miami Beach o wartości 40 milionów dolarów

JK | 01/28/2021

Niestety nie zdążyliśmy – Dom Phila Collinsa w Miami Beach został sprzedany. Cena sprzedaży nie została ujawniona, ale została określona na około 40 milionów dolarów.

Dom o powierzchni 11 039 stóp kwadratowych z sześcioma sypialniami i dziewięcioma łazienkami położony jest na działce o powierzchni 52 881 stóp kwadratowych w zatoce Biscayne, z hipnotyzującymi widokami na zatokę i panoramę miasta, 18 metrów nadbrzeża i prywatną przystań. Bezpieczeństwo zapewnia ogrodzone wejście z palmami królewskimi i kokosowymi oraz dużym stawem koi prowadzącym do drzwi wejściowych. Basen i spa otacza taras wykonany z dominikańskiego kamienia koralowego, podobnie jak altana i kuchnia na świeżym powietrzu. Wewnątrz znajduje się foyer rotundy, 150-letnie podłogi z odzyskanego drewna, kuchnia szefa kuchni, piwnica z winami i winda. Jego główny apartament obejmuje niestandardowe garderoby i prywatny taras.

Dom został zbudowany w 1929 roku i kupiony przez Collinsa w 2015 roku za 33 miliony dolarów. W październiku dom trafił na pierwsze strony gazet, kiedy Orianne Cevey, była żona Collinsa, z którą pogodził się w 2016 roku, mieszkała tam wbrew życzeniom piosenkarza po tym, jak się rozstali i ponownie wyszła za mąż. Wniosek Collins o nakaz przeciwko Cevey i jej nowemu mężowi ujawnił, że „zmienili kody alarmowe, zablokowali kamery monitorujące” i wynajęli uzbrojonych strażników, aby nadal tam przebywać.

New York Post odnotował, że para zgodziła się opuścić dom do 29 stycznia.

Written by JK

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play