menu Home
Newsroom

Phil Collins sprzedaje posiadłość w Miami Beach o wartości 40 milionów dolarów

JK | 01/28/2021

Niestety nie zdążyliśmy – Dom Phila Collinsa w Miami Beach został sprzedany. Cena sprzedaży nie została ujawniona, ale została określona na około 40 milionów dolarów.

Dom o powierzchni 11 039 stóp kwadratowych z sześcioma sypialniami i dziewięcioma łazienkami położony jest na działce o powierzchni 52 881 stóp kwadratowych w zatoce Biscayne, z hipnotyzującymi widokami na zatokę i panoramę miasta, 18 metrów nadbrzeża i prywatną przystań. Bezpieczeństwo zapewnia ogrodzone wejście z palmami królewskimi i kokosowymi oraz dużym stawem koi prowadzącym do drzwi wejściowych. Basen i spa otacza taras wykonany z dominikańskiego kamienia koralowego, podobnie jak altana i kuchnia na świeżym powietrzu. Wewnątrz znajduje się foyer rotundy, 150-letnie podłogi z odzyskanego drewna, kuchnia szefa kuchni, piwnica z winami i winda. Jego główny apartament obejmuje niestandardowe garderoby i prywatny taras.

Dom został zbudowany w 1929 roku i kupiony przez Collinsa w 2015 roku za 33 miliony dolarów. W październiku dom trafił na pierwsze strony gazet, kiedy Orianne Cevey, była żona Collinsa, z którą pogodził się w 2016 roku, mieszkała tam wbrew życzeniom piosenkarza po tym, jak się rozstali i ponownie wyszła za mąż. Wniosek Collins o nakaz przeciwko Cevey i jej nowemu mężowi ujawnił, że „zmienili kody alarmowe, zablokowali kamery monitorujące” i wynajęli uzbrojonych strażników, aby nadal tam przebywać.

New York Post odnotował, że para zgodziła się opuścić dom do 29 stycznia.

Written by JK

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play