menu Home
NewsroomWiadomości

Pięć osób aresztowanych po awanturze z powodu zatkanej toalety

KS | 08/23/2023

Pięć kobiet zostało aresztowanych po tym, jak zatkały toaletę w restauracji na środkowej Florydzie, wywołując kłótnię z pracownikami.

Jak informuje Departament Policji Longwood, Kenisha Charles (18 lat), Tyesha Charles (19 lat), Keiyanda Charles (24 lata), Jasmine Cline (26 lat) i Jahleigha Smith (20 lat) zostały oskarżone o zakłócanie porządku publicznego, pobicie i zniszczenie mienia.

Incydent miał miejsce w minioną sobotę, chwilę przed godziną 9:00 p.m. w Papa Bees w Longwood. Wówczas menadżerka restauracji zauważył, że toaleta jest zapchana. Jedynymi klientkami w tym czasie, były wspomniane kobiety. Pracownik posprzątał łazienkę, ale chwilę później jedna z kobiet znów do niej weszła. Okazało się, że ponownie toaleta była wypchana papierem toaletowym.

Wówczas uwagę zwróciła im kierowniczka i poprosiła o opuszczenie restauracji, ponieważ zbliża się godzina zamknięcia, rachunek jest uregulowany i wie, że jedna z klientek specjalnie zatkała toaletę. Wtedy też kobiety zaczęły krzyczeć na pracownika i stały się agresywne. Jedna uderzyła ją pięścią w twarz i reszta przyłączyła się do ataku. Kopały, biły i ciągnęły za włosy przełożoną.

Bójkę ostatecznie przerwali inni pracownicy, którzy wezwali również policję. Kobiety próbowały uciec z restauracji, niszcząc po drodze jej wyposażenie. Przy drzwiach spotkały jednak funkcjonariuszy, którzy aresztowali całą piątkę.

Wszystkie wpłaciły kaucję w wysokości $1,026 i opuściły zakład karny.

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play