menu Home
Newsroom

Pierwsze polonijne targi zdrowia na Florydzie!

MS | 12/07/2022

Czas przywrócić wiarę w to, że odpowiednio potraktowany ludzki organizm jest w stanie poradzić sobie z chorobami bez szkodliwej chemii! Czas nauczyć się jak żyć, by żyć…

Dla każdego Polaka zdrowie jest najważniejsze. Tak mówią badania socjologiczne. Rzeczywistość jednak jest inna… Wystarczy popatrzeć na media społecznościowe, gdzie setki tysięcy ludzi wypowiada się na różne tematy. Co dla ludzi jest najważniejsze? Jakaś tania sensacja. To, co mówią badania socjologiczne w żadnym przypadku nie znajduje swojego odzwierciedlenia w życiu codziennym.

Zdrowie jest ważne dla każdego człowieka w jednym momencie, kiedy następuje jego utrata. Dopóki mamy zdrowie, liczy się tylko dom w jakim mieszkamy, samochód jakim jeździmy, egzotyczne wakacje na które wyjeżdżamy itd.. Kiedy tracimy zdrowie, to wszystko przestaje się liczyć. Kiedy pada diagnoza jakiegoś nieuleczalnego schorzenia, szczególnie schorzenia ciężkiego, to wtedy już nic się nie liczy. Niestety, dzieje się to bardzo często zbyt późno i odwrotu już nie ma. Pytanie zachodzi, czy prawdą jest znane polskie przysłowie „Mądry Polak po szkodzie”… to pytanie można zakończyć pytaniem : „to dlaczego jest głupi przed szkodą”? Co zrobić, żeby nie wykazać się głupotą przed szkodą? W odniesieniu do zdrowia, najlepiej jest zadbać o nie ZANIM dojdzie do tragedii. Wiemy o tym, że są trzy podstawowe przyczyny, dlaczego człowiek choruje.

Numer 1 : „Brak jest naszym organizmie tego czego organizm potrzebuje” (witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, zdrowa woda itd…)

Numer 2 : „W naszym organizmie znajdują się substancje, które nigdy nie powinny się w nim znaleźć”. (różnego rodzaju toksyny, w niektórych przypadkach spożywamy je kilogramami rocznie)

Numer 3 : „Stan emocjonalny człowieka, który został poważnie zaburzony” (np. długotrwały, o niskim natężeniu, chroniczny stres)

Jeśli zdajemy sobie właśnie z tego sprawę to już jesteśmy mądrzy. Prawie. Dlaczego „prawie”? Dlatego, że sama wiedza nic nie daje. Tę wiedzę trzeba wprowadzić do naszego życia. Kiedy można to zrobić? W każdym czasie? Jak można zacząć to robić? Można zacząć to robić od uczestnictwa w Słonecznych Targach Zdrowia, które odbędą się 4 Lutego, Clearwater, Floryda.

Wśród zaproszonych gości z Polski i USA wystąpią na żywo m.in dr. Magdalena Gallus, dr. Rafał Baron, Grzegorz Skwarek oraz Jerzy Zięba.

Magdalena Gallus

Z wykształcenia jest lekarzem medycyny (choć nie tylko, bo także magistrem teatrologii. Ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny w 2015 roku. Jest osobą, która pasjonuje się medycyną od dziecka, historią medycyny oraz profilaktyką i autentycznym dążeniem do uzdrawiania człowieka, a nie jedynie kamuflowania jego symptomów choroby, co ma miejsce we współczesnym podejściu medycyny proceduralno – systemowej.

Rafał Baron

Lekarz, po studiach w Strasbourgu; formalnie specjalista med. tropikalnej i med. podróży; asystent szpitala w Selestat (Francja). Wykładowca na kierunku naturoterapia GWSP (detoksykacja, suplementacja, profilaktyka i promocja zdrowia). Publicysta czasopism Harmonia i LNE. Dyplomowany terapeuta logoterapii V.E.Frankla. Pasjonat teatru tańca, dyplomowany w zakresie terapii ruchem i tańcem.

Grzegorz Skwarek

Absolwent National Louis University WSB-NLU w Nowym Sączu. Astrolog, podróżnik, muzyk. Dociekliwy rozmówca i komentator otaczającej nas rzeczywistości. Od ponad 20 lat zgłębia tajniki astrologii wedyjskiej i jak sam o sobie mówi, jest wciąż głodny wiedzy i nienasycony. Na człowieka oraz jego losy patrzy holistycznie. Łączy wiedzę z odległych dziedzin i splata ją w jedną całość. Zawodowo znany z trafnego doboru partnerów na podstawie analiz astrologicznych oraz odnajdywania przyczyn chorób zapisanych w układzie urodzeniowym gwiazd.

Jerzy Zięba

Niezależny dziennikarz, publicysta, autor książek. Charyzmatyczny znawca tematów medycznych zabiegający o włączenie metod stosowanych w medycynie komplementarnej do procedur medycyny tradycyjnej, promotor zdrowego trybu życia, ambasador, promotor i twórca formulacji suplementów marki VISANTO.

O unikalną formę naszej konferencji zadba Jan Paweł Tomaszewski, który scali poszczególne punkty agendy w płynną całość i stworzy pomost pomiędzy uczestnikami, a prelegentami. Dzięki bogatemu doświadczeniu w roli mówcy, Paweł zagwarantuje, że 4 luty 2023 będzie dla was niezapomnianym doświadczeniem!


Zapraszamy do Clearwater, Floryda – wszystkich lokalnych wystawców oraz całą Polonię!
Wstęp wolny!
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.slonecznetargizdrowia.com

4 lutego 2023, Clearwater
Zaprasza organizator – VISANTO US

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play