menu Home
Newsroom

Pierwszy rejs Disney Wish już latem 2022 roku

KS | 04/30/2021

Disney Cruise Line zaprezentował swój piąty statek wycieczkowy, Disney Wish.

Na pokładzie statku znajdą się nawiązania do Frozen, Star Wars, Marvel Superheroes i oczywiście Myszki Mickey, Myszki Minnie i ich przyjaciół.

Jedną z większych atrakcji będzie zjeżdżalnia wodna AquaMouse, która ma długość aż 760 stóp i rozciąga się wokół całego górnego pokładu. Zabierze ona podróżnych do świata Myszki Mickey i Myszki Minnie.

Górny pokład statku został również zaprojektowany z myślą o rodzinach, z dużą ilością miejsca do relaksu. Znajdzie się tam również specjalny brodzik dla dzieci, utrzymany w tematyce Toy Story.

Na statku znajdzie się również Marvel Superhero Academy, gdzie młodzi rekruci będą trenować u boku swoich ulubionych superbohaterów.

Dla dorosłych przygotowano m.in. Star Wars: Hyperspace Lounge. Jest to replika pokładu luksusowego statku kosmicznego, gdzie skosztujemy drinków z całej Galaktyki.

Dorośli będą mogli również odwiedzić restauracje inspirowane filmem Piękna i Bestia.

Statek jest obecnie w trakcie budowy w stoczni w Niemczech. Waży on 144,000 ton i znajduje się w środku 1250 pokoi. Będzie on nieco większy niż pływające do tej pory Disney Dream i Disney Fantasy.

Wszelkie szczegóły na temat Disney Wish znajdziecie TUTAJ.

 

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play