menu Home
NewsroomWiadomości

Pies pogryzł roczne dziecko. Matka wyszła po narkotyki i alkohol

KS | 04/25/2023

Dwie kobiety z New Port Richey zostały aresztowane po tym, jak bez opieki zostawiły rocznego chłopca. W tym czasie dziecko zostało pogryzione przez psa i wylądowało w szpitalu.

Incydent miał miejsce w miniony poniedziałek. Policja otrzymała zgłoszenie o ataku psa i udała się do szpitala Northbay, by przyjrzeć się sprawie. Okazało się, że roczny chłopiec był pod opieką swojej matki, Destiny Coleman.

Dziecko miało przebywać w swoim kojcu, gdy ta opuściła dom, by ze swoją przyjaciółką kupić narkotyki i alkohol. Według informacji przekazanych przez policję, miała o tym powiedzieć innej kobiecie, Tinie Dean, która jednak przebywała w innym pokoju niż dziecko.

Jeden z dwóch psów będących w domu, zaatakował dziecko i ugryzł je w twarz. Rany kłute pojawiły się również na lewym oku chłopca.

Podczas rozmowy, Dean początkowo poinformowała, że dziecko zostało zaatakowane przez bezpańskiego psa poza domem. Wraz z kontynuowanie przesłuchania przyznała, że do ataku doszło wewnątrz domu w New Port Richey.

Obie kobiety zostały aresztowane pod zarzutem zaniedbania dziecka. Dean stoi przed dodatkowym zarzutem składania fałszywych zeznań.

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play