menu Home
Newsroom

Pina colada najpopularniejszym drinkiem na Florydzie

MS | 04/01/2021

Ludzie bez wątpienia przygotowywali więcej drinków w domu, kiedy pandemia spowodowała zamknięcie barów i restauracji w zeszłym roku. Firma Upgraded Points sprawdziła, które z nich były najbardziej popularne w poszczególnych stanach. Na Florydzie wygrała pina colada!

Firma Upgraded Points wykorzystała dane Google Trends od marca 2020 do marca 2021, aby zobaczyć, dla których napojów ludzie szukali przepisów i instrukcji wykonania. Od wybrzeża do wybrzeża najbardziej popularnym koktajlem w USA (w oparciu o liczbę stanów, które najczęściej szukały każdego napoju) była ukochana mimoza, zgodnie z danymi. Musujący koktajl z szampana i soku pomarańczowego wyprzedził piña coladę i wine cooler, a także margaritę, mojito i white Russian.

„Koktajle wyszukiwane przez Amerykanów pokazały, że ludzie są gotowi spróbować pysznych smaków, nawet jeśli nie mogą wybrać się do lokalnych barów czy restauracji” – podsumowują badacze.

Wierzcie lub nie, ale ostatnie dane Nielsena pokazują, że sprzedaż alkoholu w Stanach Zjednoczonych spada po raz pierwszy od początku pandemii.
Rok 2020 był naprawdę wyczerpujący, więc na zdrowie.

Zdj. Upgraded Points

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play