menu Home
Newsroom

Pina colada najpopularniejszym drinkiem na Florydzie

MS | 04/01/2021

Ludzie bez wątpienia przygotowywali więcej drinków w domu, kiedy pandemia spowodowała zamknięcie barów i restauracji w zeszłym roku. Firma Upgraded Points sprawdziła, które z nich były najbardziej popularne w poszczególnych stanach. Na Florydzie wygrała pina colada!

Firma Upgraded Points wykorzystała dane Google Trends od marca 2020 do marca 2021, aby zobaczyć, dla których napojów ludzie szukali przepisów i instrukcji wykonania. Od wybrzeża do wybrzeża najbardziej popularnym koktajlem w USA (w oparciu o liczbę stanów, które najczęściej szukały każdego napoju) była ukochana mimoza, zgodnie z danymi. Musujący koktajl z szampana i soku pomarańczowego wyprzedził piña coladę i wine cooler, a także margaritę, mojito i white Russian.

„Koktajle wyszukiwane przez Amerykanów pokazały, że ludzie są gotowi spróbować pysznych smaków, nawet jeśli nie mogą wybrać się do lokalnych barów czy restauracji” – podsumowują badacze.

Wierzcie lub nie, ale ostatnie dane Nielsena pokazują, że sprzedaż alkoholu w Stanach Zjednoczonych spada po raz pierwszy od początku pandemii.
Rok 2020 był naprawdę wyczerpujący, więc na zdrowie.

Zdj. Upgraded Points

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play