menu Home
NewsroomWiadomości

Policja ostrzega przed „Orbeez Challenge”

KS | 03/21/2022

Policja z Ocala ostrzega przed potencjalnie niebezpiecznym wyzwaniem w mediach społecznościowych, nazwanym „Orbeez Challenge”.

Zgodnie z opublikowanym oświadczeniem, ludzie zachęcani są w mediach społecznościowych do strzelania do nieznajomych kulkami Orbeez.

W związku z tą sprawą aresztowany został już 19-letni Sean McMullen, który postrzelił kierowcę firmy Amazon, a także innego mężczyznę i 10-letnie dziecko. Postawiono mu zarzuty strzelania do pojazdu znajdującego się w ruchu, znęcania nad dzieckiem oraz pobicia.

W podobnej sytuacji zatrzymano również 18-latka oraz dwoje 17-latków. Strzelali oni z kulek Orbeez do ludzi w okolicy Wes Crile Park.

Doszło także do strzelaniny z użyciem pistoletów na wodne kulki. Dwie grupy nieletnich postanowiły strzelać do siebie z jadących samochodów. Jeden z pojazdów rozbił się o słup.

Choć kulki Orbeez nie zagrażają raczej naszemu życiu, mogą spowodować poważne obrażenia. Funkcjonariusze ostrzegają, że strzelanie nimi do ludzi może być uznane za napaść z użyciem śmiercionośnej broni.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play