menu Home
NewsroomWiadomości

Ponad 100 osób aresztowanych za przestępstwa seksualne

KS | 03/18/2022

Ponad sto osób, w tym trzech pracowników Disneya, zostało aresztowanych w wyniku masowej akcji aresztowania przestępców seksualnych w powiecie Polk.

Sześciodniowa, tajna operacja, nazwana „Marcowy Smutek 2″, koncentrowała się na handlu ludźmi i prostytucji. Jak informuje Biuro Szeryfa Powiatu Polk, które przeprowadziło całą operację, detektywi kontaktowali się z podejrzanymi przez internet. Aranżowali spotkanie w miejscu, gdzie od razu byli aresztowani.

Wśród 108 aresztowanych osób najstarszy był 67-letni Derek Collins, a najmłodszy 17-letni mężczyzna. Obaj zostali aresztowani za nagabywanie prostytutki.

Biuro szeryfa poinformowało, że wśród aresztowanych jest także czterech podejrzanych o pedofilię. Jednym z aresztowanych był 27-letni Xavier Jackson, który pracuje jako ratownik w Polynesian Village Resort w Walt Disney World. Wysłał on funkcjonariuszowi podającemu się za 14-letnią dziewczynkę zdjęcia sugerujące chęć odbycia stosunku seksualnego.

Dwie pozostałe pracownice Disneya zostały aresztowane pod zarzutem prostytucji. Disney poinformował, że wszystkich zatrzymanych wysłał na bezpłatne urlopy do wyjaśnienia całej sprawy.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play