menu Home
Newsroom

Portillo’s otwiera lokalizację w Orlando

MS | 01/11/2021

Słynna chicagowska sieć z pysznymi hot-dogami i hamburgerami – Portillo’s wkrótce otworzy swoją pierwszą lokalizację w Orlando.

W poniedziałek przedstawiciele Portillo’s ogłosili, że ich najnowsza restauracja będzie zlokalizowana w The Village w O-Town West w Orlando i zostanie otwarta 2 marca 2021 roku. Jej oficjalny adres to 7715 Palm Parkway.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą obecność na Florydzie i stać się częścią tak kultowej społeczności” – powiedział dyrektor generalny Portillo’s, Michael Osanloo. „Ta nowa restauracja pozwoli nam zaprezentować Portillo’s wieloletnim fanom i gościom po raz pierwszy w regionie Orlando, a także obsłużyć wielu turystów w jednym z najpopularniejszych miejsc w kraju”.

Sieć, która powstała w okolicach Chicago, znana jest z charakterystycznych produktów, takich jak hot dogi w stylu chicagowskim, słynne kanapki z wołowiną, hamburgery z grilla opalanego węglem drzewnym i słynne ciasto czekoladowe Portillo.

Nowa lokalizacja będzie miała podobno 7800 stóp kwadratowych i będzie obejmowała podwójne pasy dla zmotoryzowanych oraz dwa duże zadaszone patio. Wystrój wnętrza będzie przypominał restaurację, oddającą hołd rock’n rollowi.

Wraz z tym ogłoszeniem Portillo’s zapowiedziało również, że zatrudni około 150 osób. Szczegóły można znaleźć na stronie portillos.com/careers.

Będzie to trzecia lokalizacja Portillo’s na Florydzie i 64. w kraju. Pozostałe dwie lokalizacje w Słonecznym Stanie znajdują się w Tampa i Brandon.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play