menu Home
NewsroomWiadomości

Restauracje na Florydzie najlepsze w kraju

KS | 07/22/2021

Siedem restauracji w Miami Beach i Key West zostało uznanych za jedne z najlepszych w kraju.

Tripadvisor ogłosił wyniki plebiscytu 2021 Travelers Choice Restaurants Awards. Użytkownicy oceniali restauracje w ośmiu kategoriach: Fine Dining, Everyday Dining, Quick Bites, Hottest New Restaurants, Picture-Perfect Restaurants, Best Vegan Spots, Best Brunch Spots i Date Night.

Miami wyróżniło się w kategorii wegańskiej. Według Tripadvisor, Full Bloom Vegan w Miami Beach zostało numerem 1 wśród miejsc oferujących wegańskie potrawy. Planta South Beach znalazła się na 4. miejscu w tej kategorii.

W gronie najlepszych restauracji z kategorii Everyday Eats znalazły się: CVI.CHE 105 w Miami Beach oraz Doc Ford’s Rum Bar & Grille w Fort Myers Beach.

Jednym z najlepszych miejsce w kraju na brunch, okrzyknięto The Front Porch Café w Miami, które zajęło 17. miejsce.

The Bazaar by José Andres uplasował się na 16 miejscu listy Fine Dining.

Na randkę natomiast lepiej wybrać się do Key West. Znajdziemy tam bowiem Latitudes Restaurant w Sunset Key Cottage, która zajęła w tej kategorii 4. miejsce oraz Better Than Sex – A Dessert Restaurant, która była 11.

Na liście znalazła się też jedna restauracja w Broward – Laspada’s Original Hoagies w Fort Lauderdale, która zajęła 4. miejsce na liście Quick Bites.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play