menu Home
Newsroom

Rezerwacja wymagana do 2023 roku

MS | 02/18/2021

Wygląda na to, że aby wybrać się na wycieczkę do Disney World na Florydzie będzie nadal wymagana rezerwacja i wiele wskazuje na to, że sytuacja może potrwać nawet do 2023 roku.

System rezerwacji w Disney World został wdrożony zaraz po miesięcznym zamknięciu parku, gdy tylko się otworzył latem 2020 roku. Pomaga on w kontroli nad liczbą zwiedzających, aby mogli swobodnie zachować dystans społeczny. Rozwiązanie umożliwia dokonanie rezerwacji na zwiedzanie Disney World do 14 stycznia 2023 roku. Oznacza to, że park rozrywi będzie używał tego systemu przynajmniej do tej daty, chociaż to jeszcze nieprzesądzone.

CEO Disneya – Bob Chapek – na początku miesiąca zapowiedział, iż przewiduje, że środki ostrożności – takie jak noszenie maseczek, kontrola temperatury, czy dystans społeczny – będą koniecznym elementem zabawy w parkach Disneya, przynajmniej do końca 2021 roku.

Warto wspomnieć, iż urzędnicy ze stanu Floryda zapowiedzieli, że nawet zaszczepieni nie będą mogli zwiedzać Disney World bez zachowania restrykcji Covid’owych.

Red. JŁ

Written by MS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play