menu Home
NewsroomWiadomości

Rodzina poszukuje pluszowego słonia, w którym były prochy ich syna

KS | 05/10/2023

Trwają poszukiwania pluszowego, niebieskiego słonia o imieniu Bruce. W środku znajdują się prochy zmarłego syna Liz i Ande Atkinsonów.

Bruce, to pluszak, który przebywał ze zmarłym Gabryelem podczas jego długich pobytów w szpitalu, zanim chłopiec odszedł. Po śmierci chłopca, w środku schowano jego prochy i od tamtej pory pluszowy słoń towarzyszy rodzinie każdego dnia i podczas każdej wyprawy.

Jak poinformowała Liz Atkinson, rodzina wybrała się na 12-dniową wycieczkę na Florydę, by uczcić pamięć o swoim zmarłym synu. Oczywiście Bruce pojechał z nimi.

Rodzina spędziła ostatnie kilkanaście dni w rejonie Cocoa Beach, Kissimmee, odwiedzając przy okazji Walt Disney World, Disney’s Art of Animation oraz Disney Springs. Po drodze zaginął jednak niebieski, pluszowy słoń.

Kobieta skontaktowała się już z każdym hotelem, w którym mieli okazję się zatrzymać. Niestety, nigdzie nie znaleziono Bruce’a. Teraz o pomoc postanowiła poprosić internautów. Na Facebooku umieściła post, który do tej pory udostępniło już kilkanaście tysięcy osób. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje na temat słonia Bruce’a, proszony jest o wysłanie jej prywatnej wiadomości.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play