menu Home
NewsroomWiadomości

Sanibel Island ponownie otwarta dla gości

KS | 01/03/2023

Sanibel Causeway jest już otwarty dla wszystkich kierowców. Każdy, kto ma ochotę wybrać się na wyspę Sanibel, ma już taką możliwość.

Ponowne otwarcie wywołało jednak sporo kontrowersji, bowiem miasto otrzymało ponad 500 maili, proszących o wstrzymanie się z tą decyzją. Według mieszkańców wyspa cały czas powinna być dostępna tylko dla właścicieli domów i posiadaczy przepustek. Nie jest bowiem gotowa, na przyjęcie gości

Cały czas trwa odbudowa po uderzeniu huraganów Ian i Nicole. Bez spokoju i uzyskania pomocy nie uda się tego zrobić, a turyści na pewno nie będą w tej kwestii pomocni.

Zadowoleni mogą być jednak właściciele biznesów, które znajdują się na miejscu. Wraz ze wznowieniem ruchu turystycznego, ich zarobki na pewno będą wyższe, a z czasem powinny wrócić do stanu sprzed kataklizmu.

Zamknięte pozostają jednak plaże i wszystkie parkingi przy nich się znajdujące. Miasto zainstalowało również specjalne ogrodzenie, które nie pozwoli nieproszonym gościom wejść na te tereny. Na wyspie obowiązuje również godzina policyjna, od 9:00 p.m. do 6:00 a.m.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play