menu Home
Newsroom

Słynny bar Clevelander w Miami Beach nie będzie serwował drinków

MS | 03/21/2021

Popularne miejsce imprez w Miami Beach, hotel Clevelander, od kilku dni zmaga się z prawdziwym oblężeniem turystów, co w kilku przypadkach doprowadziło do bójek. W tej sytuacji bar zapowiedział, że nie będzie podawał alkoholu i jedzenia osobom z zewnątrz.

Jako środek ostrożności, hotel będzie nadal działać dla swoich gości, ale niestety, osoby wchodzące z zewnątrz, czyli turyści bawiący się w czasie spring break na Miami Beach nie będą obsługiwani – nie dostaną ani jedzenia, ani napoi. Sytuacja taka ma potrwać co najmniej do 24 marca.

„Przez dziesięciolecia, Clevelander South Beach był jednym z najbardziej znanych i wyróżniających się firm na Ocean Drive. Jednym z powodów naszej sławy i długotrwałej reputacji była nasza uwaga na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników i klientów. Ostatnio coraz bardziej niepokoimy się o bezpieczeństwo naszych oddanych pracowników i cenionych klientów oraz o zdolność miasta do utrzymania bezpiecznego środowiska w okolicy. W związku z tym podjęliśmy trudną decyzję o tymczasowym zamknięciu działalności gastronomicznej w Clevelander South Beach, co najmniej do 24 marca 2021 roku. W ciągu najbliższych dni ponownie ocenimy sytuację i zdecydujemy, czy ponownie otworzyć, czy też pozostać tymczasowo zamkniętym. Pracownicy Clevelander mają nasze pełne wsparcie i otrzymają w tym okresie pełne wynagrodzenie.”

Miami Beach odnotowało ostatnio gwałtowny wzrost liczby turystów podczas wiosennych ferii, niektórzy z nich przynieśli ze sobą chaos. Kłopoty zaczęły się w zeszłym tygodniu, kiedy policja aresztowała 150 osób podczas wiosennej przerwy w nauce na imprezie, która wymknęła się spod kontroli. Bójka w restauracji Kantina w czwartek zmusiła policję do użycia kul pieprzowych, aby rozproszyć tłum i przerwać bójkę. Wiele osób zostało aresztowanych za zakłócanie porządku na miejscu zdarzenia. Podobny incydent wydarzył się w Social, obok Clevelander i wywołał walki uliczne z użyciem stołów i krzeseł.

 

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play