menu Home
Newsroom

Southwest Airlines planuje loty do Sarasota-Bradenton

MS | 11/13/2020

Linie lotnicze Southwest Airlines ogłosiły plan rozszerzenia swoich usług na Florydzie poprzez dodanie lotów na międzynarodowe lotnisko Sarasota-Bradenton. Według ich planów loty maja zostać dodane do oferty w pierwszym kwartale 2021 roku.

Sarasota będzie dziesiątym lotniskiem obsługiwanym na Florydzie i dziesiątym na liście nowych miejsc, które zostaną uwzględnione na mapie tras w ciągu najbliższych ośmiu miesięcy.„Uruchomimy loty do Sarasota-Bradenton w momencie, gdy Southwest obchodzi 25 lat służby Sunshine State. Nasi klienci, którzy wybiorą SRQ, wylądują bliżej preferowanych plaż i spotkań biznesowych, czerpiąc korzyści z naszej dodatkowej inwestycji w rozwijającym się regionie między naszymi długoletnimi miastami Tampa Bay i Ft. Myers” – powiedział Steve Goldberg, starszy wiceprezes ds. operacji i hotelarstwa w Southwest Airlines. „Miejscowi, którzy latają na południowy zachód, będą mogli wybrać preferowaną linię lotniczą i lotnisko i szybciej wzbić się w powietrze dzięki krótszej podróży do SRQ”.

Szczegóły usługi, w tym wstępny rozkład lotów i taryfy dla Sarasota-Bradenton, nie zostały jeszcze ogłoszone.

„Cieszymy się, że możemy powitać Southwest Airlines na międzynarodowym lotnisku Sarasota Bradenton (SRQ). Jest to szczególnie istotne w tych trudnych czasach w lotnictwie” – powiedział Rick Piccolo, prezes, dyrektor generalny międzynarodowego lotniska Sarasota Bradenton. „Niskie ceny biletów Southwest i renomowana obsługa klienta zapewnią społeczności obu hrabstw, a także naszym przyjeżdżającym gościom, dostęp do rozległej sieci połączeń obsługiwanych przez Southwest Airlines”.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play