menu Home
Newsroom

Specjalne oferty – karnety od parków SeaWorld i Aquatica

MS | 01/13/2021

SeaWorld i Aquatica wprowadzają nowe oferty dla posiadaczy karnetów na styczeń. Oferty obejmują bezpłatne Beach Bucks w Aquatica.

SeaWorld Orlando rozpoczyna nowy rok specjalnymi ofertami dla posiadaczy karnetów. W parku rozrywki SeaWorld posiadacze brązowej i srebrnej przepustki mogą przyprowadzić znajomego za jedyne $5 plus podatek. Ponadto członkowie Gold i Platinum Pass otrzymają w tym miesiącu jeden dodatkowy bilet dla gości za darmo. Członkowie przepustki muszą towarzyszyć gościowi przy wejściu i muszą mieć rezerwację.

W Aquatica, posiadacze karnetu otrzymają w tym miesiącu $10 na wydanie na Beach Bucks w parku rozrywki. Dolary „plażowe” można odebrać w samoobsługowym kiosku przy wejściu do parku. Goście mogą przeznaczyć te pieniądze na zakupy, restauracje i wiele więcej, jednak nie mogą wymienić tych $10 na gotówkę. Członkowie karnetu Aquatica mogą również zaoszczędzić do 20% na zbliżające się pokazy Commerson’s Dolphin, podczas którego eksperci dziela się swoją wiedzą na temat zwyczajów, osobowości, opieki i ochrony delfinów.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play