menu Home
Newsroom

Spotkajmy się na Kongresie 60 Milionów

MS | 01/25/2023

Spotkajmy się na Kongresie 60 Milionów – Globalnym Zjeździe Polonii! To już szczęśliwa 13. edycja tego wydarzenia. Event, to niepowtarzalna okazja, by wykorzystać potencjał jednej z największych i najbardziej rozpowszechnionych diaspor na świecie – Polonii.

Wśród prelegentów tej edycji znalazły się takie nazwiska jak: Dariusz Prosiecki – Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu – Pracodawcy RP, Stefan Batory – CEO i współzałożyciel Booksy, José R. Nadal Power – konsultant ds. prawnych i rządowych oraz były senator (2013-2020), Jacek Jagódka – aktor i brytyjski kaskader, Raymond J Lesniak – Założyciel i Prezes The Lesniak Institute for American Leadership, Grzegorz Piechowiak – Poseł, wiceminister rozwoju i technologii, Andrew J. Futey – Przewodniczący – Ukraiński Komitet Kongresowy Ameryki (UCCA) oraz Wiceprezes – Światowy Kongres Ukraiński (UWC) czy Lukasz Macniak – Prezes Polskiego Stowarzyszenia w Puerto Rico, założyciel Solid Core Group LLC i Aquanec LLC.

Największa wartość? NETWORKING!

Program Kongresu obejmuje panele dyskusyjne i część networkingową w gronie ekspertów, liderów biznesu i przedstawicieli polskiego rządu, osób z różnych branż, m.in.: inwestycje, nieruchomości, kryptowaluty, zrównoważony rozwój, finanse, medycyna, prawo. W tym roku w agendzie znalazły się wystąpienia i prelekcje związane z pomocą dla Ukrainy, inwestowaniem, tele-medycyną czy wzrostem znaczenia Polski na arenie międzynarodowej.

Poza częścią merytoryczną, stałymi punktami Kongresu 60 Milionów są: 60 mln Golf Cup – cykliczny turniej golfowy oraz 60 Milion networking yacht cruise – szansa na integrację w bajecznej scenerii, w wyjątkowym towarzystwem i świetnym nastroju.

Poznaj wydarzenia towarzyszące:

– Prawdziwa misja handlowa – The 60 MLN Puerto Rico Trade Mission. To szansa na nawiązanie wartościowych relacji biznesowych. W ramach wyjazdu odbędą się spotkania grupowe z liderami różnych sektorów gospodarki oraz kluczowymi osobami decyzyjnymi. Dowiedz się więcej:  https://60mln.pl/pl/60-million-puerto-rico

  • 13-14 luty 2023 r., San Juan, Puerto Rico

51st POLONAISE BALL, organizowany przez The American Institute of Polish Culture Inc. Dowiedz się więcej: https://ampolinstitute.com/50th-anniversary-ball-brunch-tickets/

  • 11-12 luty 2023, Miami, USA

 

ZOBACZ pełną agendę >>> https://60mln.pl/pl

Głównym celem wydarzenia jest stworzenie platformy do dialogu, współpracy i wymiany doświadczeń między Polakami z kraju i z różnych zakątków globu.

Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz: contact@60mln.pl

Link do zakupu biletów: https://60mlnplspzoo.ticketspice.com/kongres-60-milionw-60-million-congress-miami-2023?

Do zobaczenia!

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play