menu Home
NewsroomWiadomości

Steward Royal Caribbean okazał się podglądaczem. Na brzegu czekali na niego zastępcy szeryfa

JL | 03/07/2024

Zastępcy szeryfa powiatu Broward na Florydzie zatrzymali w niedzielę stewarda wycieczkowca Royal Caribbean. Mężczyzna miał zainstalować w łazience kabiny statku, w której mieszkała matka i dwójka jej córek, ukrytą kamerę. Zboczenie wpadł, kiedy jedna z kobiet znalazła urządzenie.

34-letni Arvin Joseph Mirasol został aresztowany przez zastępców szeryfa Broward County po powrocie wycieczkowca Symphony of the Seas do Port Everglades w minioną niedzielę.

Zgodnie z komunikatem prasowym Biura Szeryfa Powiatu Broward – wycieczkowiec opuścił port na południu Florydy 24 lutego. Mirasol był częścią personelu wycieczkowca, co zamierzał wykorzystać do spełnienia swoich nieobyczajnych fantazji.

W łazience jednej z kajut statku, w której zakwaterowane zostały matka i jej dwie córki, 34-latek umieścił ukrytą kamerę. Dzień po rozpoczęciu rejsu jedna z kobiet znalazła urządzenie, które było przymocowane „pod blatem umywalki”. Matka i jej córki wielokrotnie korzystały z łazienki, odkąd kamera została tam zainstalowana.

Jedna z ofiar natychmiast zgłosiła nadużycie funkcjonariuszom ochrony statku. Mirasol musiał wiedzieć, że wpadł, bo kiedy kobiety dyskutowały z ochroniarzami poza kajutą, 34-latek znów się tam pojawił – najprawdopodobniej, aby usunąć dowody.

Finalnie Mirasol został zatrzymany przez ochronę wycieczkowca i odizolowany w zamkniętym pomieszczeniu do czasu powrotu statku na Florydę, gdzie na brzegu czekali już na niego policjanci.

34-latkowi postawiono sześć zarzutów podglądactwa. W raporcie z aresztowania stwierdzono ponadto, że Mirasol zostanie prawdopodobnie oskarżony o posiadanie i produkcję pornografii dziecięcej, gdyż jedna lub dwie ofiary były małoletnie.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play