menu Home
NewsroomWiadomości

Świąteczna kłótnia doprowadziła do strzelaniny. Nie żyje 23-latka

KS | 12/27/2023

Czternastolatek śmiertelnie postrzelił swoją starszą siostrę po kłótni o prezenty świąteczne.

Do incydentu doszło w Wigilię. Abrielle Baldwin wraz ze swoją 23-letnią siostrą i jej dziećmi, matką, a także 15-letnim bratem byli w sklepie, gdy dwaj nastoletni bracia pokłócili się o to, kto dostanie więcej prezentów.

Wszyscy następnie udali się do domu ich babci w Largo, gdzie starsza kobieta miała zająć się dziećmi. W pewnym momencie, kontynuując sprzeczkę, 14-latek miał wyciągnąć broń, wycelować ją w swojego brata i zagrozić, że strzeli mu w głowę. Nastolatków udało się jednak rozdzielić i młodszego z braci wygoniono przed dom.

Tam była już starsza siostra chłopca, którą również kilkukrotnie obraził i powiedział, że postrzeli ją i jej dziecko. Następnie oddał strzał w kierunku 23-latki trafiając ją w klatkę piersiową. Dziecko, które było w nosidełku nie odniosło obrażeń.

Wówczas na zewnątrz pojawił się również 15-latek, który także wyciągnął broń, postrzelił młodszego brata w brzuch, a następnie uciekł pozbywając się po drodze pistoletu.

Na miejsce wezwano służby medyczne oraz policję. 23-letnia Baldwin została przewieziona do szpitala, gdzie stwierdzono jej zgon. Ranny 14-latek przeszedł operację i obecnie przebywa w szpitalu. Został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia, znęcanie się nad dzieckiem i bezprawne posiadanie broni palnej. Jego brat usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz manipulowania dowodami.

Jak się okazało obaj byli wcześniej aresztowani za włamania do samochodów.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play