menu Home
Newsroom

The Weeknd gwiazdą 2021 Pepsi Super Bowl Halftime Show w Tampie

MS | 11/13/2020

The Weeknd będzie muzyczną gwiazdą 2021 Pepsi Super Bowl Halftime Show. Zdobywca nagród Grammy wystąpi w przerwie meczu finałowego ligi NFL wyznaczonego na 7 lutego przyszłego roku na Raymond James Stadium w Tampie na Florydzie.

The Weeknd potwierdził informację publikując wczoraj swoje zdjęcie wraz z oficjalnym logo halftime. „Dorastamy obserwując największe zespoły, walczące o puchar Super Bowl i marzymy, że również tam się znajdziemy. Jestem zaszczycony i zachwycony faktem, że będę mógł być częścią historii tego wydarzenia” – napisał muzyk w wydanym oświadczeniu. Od paru miesięcy jego singiel, „Blinding Lights” jest przebojem nadal granym nie tylko przez amerykańskie stacje radiowe, ale na całym świecie. Utrzymuje się na czołówkach list przebojów. Warto dodać, że Abel Makkonen Tesfaye, znany jako The Weeknd pochodzi z Kanady, jest nie tylko piosenkarzem ale także autorem tekstów, aktorem i producentem muzycznym.

Dołączy do takich znanych muzyków, którzy przed nim wystąpili na halftime jak: Madonna, Beyoncé, Coldplay, Katy Perry, U2, Red Hot Chili Peppers, Lady Gaga, Michael Jackson. Muzycznymi gwiazdami ostatniego Super Bowl były Shakira i Jennifer Lopez.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play