menu Home
Newsroom

Trzech mieszkańców Orlando wygrywa 1 milion dolarów

JK | 01/22/2021

Mamy dopiero kilka tygodni do nowego roku a trzech mieszkańców środkowej Florydy zaczyna z dużo większą sumą pieniędzy po wygraniu 1 miliona dolarów na zdrapkach.

Thach Randazzo, Georgie Negron Marrero i Luis Curet, wszyscy z Orlando, w ciągu ostatnich kilku tygodni zgarnęli 1 milion dolarów.

Randazzo kupił swój wygrywający bilet do zdrapki z wydaniem specjalnym GOLD RUSH od Winn Dixie przy 340 South State Road 434 w Altamonte Springs. Zdecydowała się odebrać swoją wygraną jako jednorazową, ryczałtową wypłatę w wysokości 700 000 $.

Negron Marrero zdobył swój zwycięski bilet na zdrapkę o wartości 1 000 000 $ z Save A Ton, znajdującego się przy 1095 West State Road 434 w Winter Springs. Zdecydował się otrzymać swoją wygraną jako jednorazową, ryczałtową wypłatę w wysokości 790 000 $.

Curet kupił swój zwycięski bilet 200X THE CASH Scratch-Off na stacji benzynowej Mobil przy East Osceola Parkway w Kissimmee. Zdecydował się otrzymać swoją wygraną jako jednorazową, zryczałtowaną płatność w wysokości 890 000 $.

Jeśli masz szczęście, możesz spróbować wygrać jackpot Mega Millions w wysokości 970 milionów dolarów. Losowanie jest w piątek wieczorem!

Written by JK

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play