menu Home
NewsroomWiadomości

Universal Orlando ujawnia szczegóły świątecznego programu

KS | 10/08/2021

Święta zawitają do Universal Orlando już 13 listopada. W tym roku obchody będą jednak większe i huczniejsze niż kiedykolwiek.

Universal przedstawił listę przygotowywanych atrakcji. Wiemy już, że do parku powracają Grinchmas, czy Universal’s Holiday Parade w Macy’s.

W paradzie, która przemaszeruje uliczkami Universal Studios, weźmie udział nawet 30 specjalnych platform i balonów. Wszystkiemu towarzyszyć będą postacie, takie jak: Shrek, Fiona, Osioł czy Minionki. Pod koniec parady pojawi się również Święty Mikołaj, który pomoże oświetlić choinkę mierzącą 80 stóp.

Święta zawitają również do świata Harry’ego Pottera. W tej sekcji ponownie pojawią się ozdoby świąteczne i światła. O zmroku natomiast, Hogwart znowu ożyje, za sprawą spektaklu “The Magic of Christmas at Hogwarts Castle.”. Na ulicach spotkamy również magicznych kolędników, a w wolnej chwili będziemy mogli spróbować gorącego butterbeer.

Universal przygotowuje także klasyczne już Grinchmas. Na miejscu, prócz Ktosiów, dzielących się świąteczną radością, znajdziemy ogromne laski cukrowe, choinki, a także świąteczne ozdoby. Spotkać będzie można również samego Grincha.

Święta w Universal Orlando potrwają do 2 stycznia.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play