menu Home
NewsroomWiadomości

Universal Orlando’s Volcano Bay ponownie otwarty dla zwiedzających

KS | 03/02/2021

Zarząd Universal Orlando’s Volcano Bay poinformował oficjalnie o ponownym otwarciu. Park był dostępny dla zwiedzających już w sobotę.

Park czynny jest od 10 a.m. do 5 p.m. czasu wschodniego. Obowiązują jednak pewne ograniczenia sanitarne w związku z pandemią COVID-19. W momencie, kiedy park będzie zapełniony, zostanie tymczasowo zamknięty. Odwiedzający mogą sprawdzić status Volcano Bay i parków tematycznych Universal w aplikacji mobilnej Universal Orlando Resort lub dzwoniąc na infolinię pod numer 407-817-8317.

Oprócz ograniczonej liczby gości, Universal powiedział, że będzie również wymagane zachowanie dystansu społecznego. Maski zasłaniające usta i nos wymagane są w restauracjach, sklepach oraz przy wchodzeniu i wychodzeniu z parku wodnego. Nie trzeba ich jednak zakłądać na zjeżdżalniach wodnych ani w basenach.

Bilety do Volcano Bay są już w sprzedaży. Jednodniowy bilet kosztuje 70 dolarów plus podatek dla osoby dorosłej i 65 dolarów plus podatek dla dziecka. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Universal Orlando.

Zatoka Volcano była zamknięta od 2 listopad. Ponowne otwarcie nastąpiło na tydzień przed tym, jak Disney World ma otworzyć swój park wodny Blizzard Beach. Otwarcie parku Disneya zaplanowano 7 marca.

Red. KS

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play