menu Home
NewsroomWiadomości

Universal otwiera swoje escape roomy

KS | 12/02/2022

Universal’s Great Movie Escape przyjmie pierwszych gości już 9 grudnia.

Universal Orlando otwiera dwa nowe escape roomy, utrzymane w filmowej tematyce. Odwiedzający Universal CityWalk przeniosą się do dwóch kultowych produkcji: „Jurassic World” i „Powrót do przyszłości”

Jak podkreślono w opublikowanym komunikacie, Universal współpracował z filmowcami i ekspertami z branży escape roomów z całego kraju. Pozwoliło to dokładnie odwzorować klimat obu filmów, a jednocześnie zapewnić gościom wyjątkowe zagadki do rozwiązania.

W „Jurassic World: Escape” wcielimy się w genetyków w tajnym laboratorium. Przejdziemy tam szkolenie dotyczące m.in. karmienia dzikich dinozaurów, czy łączenia ich DNA. W pewnym momencie dowiemy się jednak, że jeden z drapieżników uciekł. Wtedy trzeba będzie się z laboratorium wydostać, by nie stać się jego ofiarą.

W pokoju „Back to the Future: OUTATIME” przenosimy się do roku 1993, kiedy to Biff ukradł urządzenie do przenoszenia się w czasie. Wykorzystuje on je w nikczemnych celach i zakłóca kontinuum czasoprzestrzenne. Zadaniem gości będzie wytropić Biffa i odzyskać urządzenie na czas.

Bilety już trafiły do sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od $49,99 za osobę.

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play