menu Home
NewsroomWiadomości

Universal prezentuje Halloweenowy sklep

KS | 08/27/2021

Podczas Halloween Horror Nights w Universal Orlando, otworzy się nowy sklep.

Nowy punkt na mapie parku rozrywki odwiedzili już pracownicy oraz posiadacze rocznych karnetów. Znajduje się on pomiędzy atrakcjami The Race through New York i Revenge of the Mummy. Podobnie jak w poprzednich latach, w sklepie znajdziemy kilka pomieszczeń, w których kupimy upiorne pamiątki.

Cały sklep utrzymany jest w charakterystyce nawiedzonego domu. Na wejściu przywita nas posąg niedźwiedzia i krwistoczerwone żyrandole. W głębi pomieszczenia, w starych gablotach staną towary na sprzedaż.

Durgie pomieszczenie poświęcone jest ikonom Halloween Horror Nights – swój portret na ścianie mają tam Usher, Chance, czy Jack the Clown. Przy każdym z portretów znajdziemy również popiersie tej samej postaci.

Oba pomieszczenia zawierają kilka ciekawych detali i nawiązują nimi do poprzednich edycji halloweenowego wydarzenia.

Do ostatniej części sklepu poprowadzi nas upiorny korytarz z licznymi portretami na ścianach. Na jego końcu znajduje się nawiedzona oranżeria, gdzie na półkach stoją słoiki z trucizną. Znajdziemy tam również przedmioty nawiązujące do „Beetlejuice” Tima Burtona.

Ostatnią częścią sklepu jest stara stodoła, gdzie znajdziemy pyszne, aczkolwiek przerażające przekąski.

Universal’s Halloween Horror Nights powraca  już 3 września. W ramach wydarzenia powstanie 10 nawiedzonych domów, 5 stref strachu i 2 nowe spektakle. Bilety są już w sprzedaży.

Written by KS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play