menu Home
NewsroomWiadomości

UT oferuje $3,500 stypendium dla studentów, którzy nie mogą znaleźć mieszkania

KS | 05/27/2021

University of Tampa oferuje studentom, którzy nie mogą znaleźć mieszkania na najbliższy semestr, $3,500, które mogą przeznaczyć na studia.

Trzeba jednak spełnić jeden warunek, odroczyć zapisy na rok.

W grudniu szkoła wysłała e-maile, w których napisała, że zakwaterowanie jest gwarantowane dla studentów, którzy złożyli wnioski i wpłacili zaliczkę do 1 maja. Jednak setki studentów otrzymało w zeszłym tygodniu kolejną wiadomość z informacją o umieszczeniu na liście oczekujących na przydział mieszkania.

Zapytany o rozbieżności, Eric Cardenas z University of Tampa powiedział, że uniwersytet nie gwarantuje mieszkań na terenie kampusu dla każdego studenta. Uczelnia stara się jednak zapewnić każdemu jak najlepsze warunki.

W trakcie rocznej przerwy, studenci dalej mogą kształcić się w kierunku, który wybrali, a od uczelni otrzymają dodatkowe $3,500, które będą mogli wykorzystać w przyszłym roku. Dodatkowo uniwersytet potraktuje ich priorytetowo na jesieni 2022 roku.

Studenci, którzy zdecydowali się całkowicie zrezygnować z UT otrzymają zwrot wpłaconych depozytów, pod warunkiem, że powiadomią szkołę do końca czerwca.

Written by KS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play