menu Home
NewsroomWiadomości

W zdrapkach czekają miliony dolarów

KS | 09/19/2022

W wielu zdrapkach, które możemy kupić na Florydzie, cały czas nie padły wszystkie główne nagrody. Oznacza to, że na mieszkańców czekają miliony dolarów.

Największą nagrodę oferuje 500X THE CASH, gdzie wygrać można aż 25 milionów. Główna nagroda została tylko jedna, ale na szczęśliwców czeka również 75 wygranych po milion dolarów.

Na drugim miejscu znajduje się BILLION GOLD RUSH SUPREME, gdzie na jedną osobę nadal oczekuje piętnaście milionów. Dodatkowo, do odebrania wciąż jest sześć nagród po milion.

W zdrapce MYSTERY MULTIPLIER możemy nadal zdobyć 7 głównych nagród, wynoszących milion dolarów. Taką samą wygraną oferują również 50X THE CASH, $1,000,000 HOLIDAY WINNINGS, FASTEST ROAD TO $1,000,000, a także $5,000,000 LUCK gdzie główne nagrody w wysokości pięciu milionów dolarów trafiły już do zwycięzców.

Pięć milionów możemy natomiast wygrać w zdrapce MONOPOLY DOUBLER, gdzie na mieszkańców czeka również 13 nagród o wartości miliona dolarów, a także w GOLD RUSH LIMITED, gdzie do zdobycia wciąż jest 19 głównych nagród o wartości pięciu milionów, a także 55 nagród po milion dolarów każda.

Ostatnią zdrapką, która może nam zapewnić status milionera, jest CASHWORD, gdzie na szczęśliwców dalej czekają 2 główne nagrody o wartości pięciu milionów oraz 9 nagród wynoszących milion dolarów.

 

Written by KS
  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play