menu Home
Newsroom

Wesołe Miasteczko zawitało do West Palm Beach

MS | 01/17/2021

Od 15 do 31 stycznia w słonecznym West Palm Beach można zażyć także uciech związanych z obecnością wesołego miasteczka – South Florida Mini Fair.

W dobie panującej pandemii koronawirusa wszystko wygląda inaczej. Również wesołe miasteczko, które jest już otwarte w West Palm Beach wygląda nieco inaczej. Zdecydowanie jest ono mniejsze – większość karuzeli i zjeżdżalni, które w tym roku są czynne dostosowane są do pojedynczych zjazdów i przeznaczone są dla najmłodszych uczestników zabawy. Niewiele osób będzie mogło skorzystać z rodzinnych przejażdżek, gdyż nie ma ich za wiele na placu. Wszystko przez obostrzenia związane z koronawirusem….

Również mniej wystawców pojawiło się w tym roku. Z 80, którzy co roku chętnie meldowali się w Wesołym Miasteczku w tym roku pojawiło się zaledwie 40 z nich. Lecz nie ma co się smucić – dobre lody, wata na patyku i inne przekąski są dostępne.

Aby zminimalizować ryzyko COVID-19, wymagane są maski. Wszędzie są środki do dezynfekcji rąk i stanowiska do mycia rąk. Organizatorzy proszą także o przestrzeganie zasady zachowania dystansu społecznego. Mimo tych wszystkich obostrzeń, organizator jest zadowolony i nie kryje swojej radości i zdziwienia tym, że ludzie tak chętnie przychodzą i spędzają miło czas: „Nie spodziewałem się, że będzie tu aż tylu ludzi, ale po prostu dobrze jest widzieć, jak tylu ludzi znowu się zbiera i dobrze się bawi” – powiedział Adis White.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play