menu Home
NewsroomWiadomości

Woził prochy matki w limitowanym Chargerze z 2023 roku. Złodzieje ukradli auto, ale… prochy zwrócili!

JL | 04/25/2024

Pewien mężczyzna z Florydy załamał się, kiedy dowiedział się o kradzieży jego Dodge’a Chargera. Ale nie auta było mu żal najbardziej tylko… prochów jego matki, które woził w samochodzie. „To było dla niej. To główny powód, dla którego kupiłem ten samochód, aby ją upamiętnić” – powiedział właściciel auta. Złodzieja stać było jednak na gest. Niepostrzeżenie wrócił na miejsce zdarzenia i pozostawił skrzynkę z prochami w skrzynce pocztowej.

Larry Carter Jr powiedział dziennikarzom, że nie mógł uwierzyć, że przespał całą kradzież. Twierdzi, że złodziej lub złodzieje wyjechali z jego sąsiedztwa w Winter Haven nawet nie włączając silnika. Gdyby to zrobili, właściciel prawdopodobnie od razu by się zorientował. Skradzione auto to Dodge Charger SRT Hellcat Redeye Jailbreak w limitowanej edycji z 2023 roku. „Usłyszałbym go” – zapewniał Carter.

Utrata rzadkiego muscle cara to wielka strata dla mieszkańca Florydy, ale to nie kradzież auta zabolała go najbardziej. Jak twierdzi – samochód kupił, aby upamiętnić swoją zmarłą w marcu 2019 roku matkę. „To było dla niej. To główny powód, dla którego kupiłem ten samochód” – powiedział Carter.

Na tylnym podszybiu auta widniał napis „In Loving Memory of Lorena Leonard” („Ku Pamięci Loreny Leonard”).

To jednak nie wszystko. W uchwycie na kubek Carter trzymał pojemnik z częścią prochów swojej matki. „Tak więc, nie mając jej prochów, czułem się jakbym poniósł porażkę” – powiedział mieszkaniec Winter Haven.

Ale wkrótce przyszła ulga. Po kradzieży złodziej wrócił na miejsce zdarzenia i niepostrzeżenie pozostawił pojemnik z prochami matki Cartera w jego skrzynce pocztowej.

„W ich głowie się pochrzaniło, ale nadal mają dobre serce” – powiedział Carter. Nadal ma nadzieję na odzyskanie swojego unikalnego Chargera, ale większy kamień już spadł mu z serca.

Policjanci nadal szukają auta. Do tej pory nie udało się go namierzyć.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play