menu Home
Newsroom

WrestleMania 37 w Tampie

MS | 04/11/2021

WrestleMania 37 Night 1 już za nami, a co to była za noc. Zaczęło się od 30-minutowego opóźnienia w Tampie z powodu zej pogody na Raymond James Stadium. Wynagrodzi nam to znakomita walka w obronę tytułu  Bobby’ego Lashleya, który wciąż jest WWE Championem oraz fantastyczny main event – walka Sasha Banks vs. Bianca Belair.

Czas na drugi dzień i niesamowite emocje. Wszystkie walki wyemitowane zostaną na Peacock, jest to pierwsza WrestleMania od 2013 roku, która nie będzie transmitowana na WWE Network w USA. I to kończy wielki tydzień wrestlingu, Hall of Fame, dwie noce NXT TakeOver: Stand and Deliver i oczywiście WrestleMania Night 1.

W main event Roman Reigns będzie bronił swojego Universal Championship przeciwko Edge’owi i Danielowi Bryanowi. Asuka będzie również bronić swojego Raw Women’s Championship przeciwko Rhea Ripley, a także mamy celebrity angle z Loganem Paulem stojącym po stronie Samiego Zayna w jego starciu z Kevinem Owensem.

Dzisiejszy wrestlingowy wieczór rozpocznie się o 8 pm na Raymond James Stadium w Tampie na Florydzie. Na oczach fanów, po raz pierwszy od ponad roku.

Karta walk:
Walka o mistrzostwo Universal: Roman Reigns (c) vs. Edge vs. Daniel Bryan.
The Fiend vs. Randy Orton.
Raw Women’s Tag Team Championship: Asuka (c) vs. Rhea Ripley.
Intercontinental Championship: Big E (c) vs. Apollo Crews.
United States Championship: Riddle (c) vs. Sheamus.
Sami Zayn (z Loganem Paulem) vs. Kevin Owens.
Women’s Tag Team Championship: Nia Jax i Shayna Baszler (c) vs. Natalya i Tamina.

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play