menu Home
NewsroomWiadomości

Wśród 10 rannych w strzelaninie w Sanford był skrzydłowy Houston Texans

JL | 04/29/2024

Podczas sobotniej strzelaniny na imprezie w Sanford na Florydzie ranny został skrzydłowy drużyny futbolowej Houston Texans Tank Dell. Zawodnik odniósł „niewielką ranę”. Zgodnie z medialnymi doniesieniami 24-latek nie brał udziału w sprzeczce, która doprowadziła do strzelaniny. W związku z incydentem policja aresztowała 16-letniego chłopaka.

W nocnej strzelaninie w lokalu Cabana Live w Sanford na Florydzie rannych zostało 10 osób.

Według policjantów ogień otworzył 16-letni Christopher Bouie Jr, który wcześniej wdał się w kłótnię z innym uczestnikiem imprezy. Rannych od kul Bouie’ego zostało 10 osób – w tym Tank Dell, zawodnik Houston Texas. Ranni odnieśli głównie obrażenia kończyn dolnych. Rana Della ma być „niewielka”.

Dell przebywał na Florydzie z wizytą u swojej matki, która mieszka w Daytona Beach – 40 mil od Sanford.

Gdy strzelanina się rozpoczęła, policjanci byli już na miejscu zdarzenia. Wcześniej do Cabana Live przyjechali zastępcy szeryfa Seminole, którzy zjawili się tam, aby rzucić okiem na zebrany tłum ludzi. 16-letni strzelec został w związku z tym aresztowany niemal natychmiast po strzelaninie.

Cabana Live przekazało na Facebooku, że do incydentu doszło na wynajętej przez klub powierzchni. Wciąż nie wiadomo, co doprowadziło do strzelaniny.

Tank Dell „jest w dobrym nastroju” – zapewniają w swoim oświadczeniu Texans. „Jesteśmy w kontakcie z nim i jego rodziną i będziemy przekazywać więcej informacji, jeśli będzie ku temu sposobność, ale prosimy o uszanowanie jego prywatności w tym czasie. Nasze myśli i modlitwy są ze wszystkimi zaangażowanymi w ten incydent”.

Dell kończy swoją obiecującą kampanię debiutancką w Houston Texans. 24-latek był trzecim wyborem Texans w drafcie NFL w 2023 roku z University of Houston.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play