menu Home
NewsroomWiadomości

Wszedł do sypialni, gdzie ukryła się ona i jej rodzina. Mieszkanka Kissimmee pociągnęła za spust

JL | 05/22/2024

Kobieta z Florydy postrzeliła intruza, który wszedł do jej domu w Kissimmee, kiedy była tam tylko na sama i jej dzieci.

Zgodnie z raportem Biura Szeryfa Osceola County na Florydzie – we wtorek, 21 maja, zastępcy szeryfa odebrali zgłoszenie o włamaniu do domu w Kissimmee.

Po przybyciu na miejsce policjanci wezwali 28-letniego Davida Martineza-Estradę do wyjścia z budynku, ale podejrzany nie zamierzał tego robić. Nadal przechadzał się wewnątrz, przeszukując pomieszczenia.

Wewnątrz domu ukrywała się kobieta i jej rodzina. Kiedy Martinez-Estrada wszedł do sypialni, zastępcy usłyszeli strzały. 28-latek został postrzelony.

Mężczyzna o własnych siłach wyszedł z pokoju, a potem z domu i powiedział zastępcom, że jest ranny. Został przewieziony do szpitala, a potem aresztowany.

W rozmowie z zastępcami kobieta, która strzeliła do Martineza-Estrady zapewniała, że użyła broni w obronie własnej i swojej rodziny.

Martinez-Estrada został oskarżony o kradzież, włamanie do zamieszkałego mieszkania bez broni, prześladowanie oraz stawianie oporu funkcjonariuszowi bez użycia przemocy.

Zgodnie z prawem „Stand Your Ground” Florydy – mieszkańcy mogą użyć przeciwko intruzowi, który wtargnął do ich domu, śmiercionośnych środków obrony bez wycofywania się, jeżeli poczują się zagrożeni.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play