menu Home
NewsroomWiadomości

Z-ca szeryfa groził kobiecie z Daytona Beach aresztowaniem. Zażądał seksu

JL | 05/16/2024

Zastępca szeryfa Volusia County został aresztowany pod zarzutem bezprawnego pozbawienia wolności obywatelki. Funkcjonariusz miał przetrzymywać kobietę w oznakowanym radiowozie, żądając od niej seksu.

Stephen Corbin został aresztowany w środę wieczorem pod zarzutem korupcji, napaści, bezprawnego pozbawienia wolności i nakłaniania do prostytucji – przekazała policja z Daytona Beach na Florydzie.

Do zdarzenia miało dojść na South Ridgewood w Daytona Beach, w poniedziałek. Ofiara relacjonowała, że podszedł do niej wówczas ubrany w cywilne ciuchy mężczyzna (Corbin), który poruszał się oznakowanym radiowozem Biura Szeryfa Volusia County.

Corbin miał następnie zamknąć ją w radiowozie i grozić aresztowaniem, jeśli nie zgodzi się na odbycie stosunku seksualnego.

Jak przekazali urzędnicy – kobieta była „w stanie wynegocjować wyjście z pojazdu”, po czym zadzwoniła na policję.

Wstępne śledztwo wykazało, że nie była to pierwsza ofiara Corbina tego dnia. Mężczyzna miał wcześniej zaatakować inną kobietę.

„Jak każdy zawód, nasz zatrudnia ludzi. Nie dysponujemy technologią pozwalającą wykryć wady charakteru każdej osoby, ocenić jej uczciwość lub przewidzieć jej przyszłe zachowanie” – powiedział szeryf Volusia Co. Mike Chitwood. „Mamy obowiązek działać zdecydowanie, gdy czyjś charakter nie spełnia oczekiwań społeczeństwa. Ta osoba nie będzie zastępcą szeryfa w naszej społeczności, a jej odznaka zostanie przetopiona, aby nie reprezentowała tej agencji w przyszłości”.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play