menu Home
Newsroom

Zbliża się 15. edycja Kongresu 60 Milionów

MS | 01/04/2024

Zbliża się 15. edycja Kongresu 60 Milionów – Globalnego Zjazdu Polonii! Spotykajmy się w dniach 1-3 lutego 2024 roku w malowniczym Miami na Florydzie!

Program Kongresu w całości będzie poświęcony rozwojowi biznesów – oferując spotkania branżowe, możliwość indywidualnych rozmów z wybranymi uczestnikami, oraz otwierając drzwi do cennych relacji i współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. To wyjątkowa okazja między innymi do nawiązania kontaktów z amerykańskimi inwestorami, aby omówić potencjalne formy współpracy z polskimi firmami.

Misją Kongresu 60 Milionów jest stworzenie międzynarodowej platformy do wymiany pomysłów, inicjowania dyskusji oraz oferowania rozwiązań, które doprowadzą do nawiązywania i rozwoju relacji biznesowych i społecznych w ramach sieci międzynarodowych kontaktów. Kongres stanowi jedną z największych diaspor na świecie – sześćdziesięciomilionową społeczność Polaków, przedstawicieli Polonii mieszkających w różnych miejscach na świecie oraz przedsiębiorców zagranicznych, inwestujących i rozwijających biznesy w Polsce.

W ramach programu przewidziane są również spotkania między innymi z władzami hrabstwa Miami-Dade County, ITC i Select Florida, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość zgłębienia wiedzy na temat zakładania i prowadzenia firm na terenie USA, korzystania z różnych ulg i ułatwień dla przedsiębiorców, a także zrozumienia obowiązującego systemu podatkowego.

Zbliżająca się edycja Kongresu skupi się również na polskich startupach o potencjale globalnym, oferując nie tylko możliwość promocji na rynku Stanów Zjednoczonych, lecz także szansę nawiązania kontaktów z potencjalnymi inwestorami oraz możliwość zakładania firm na terenie USA.

Podczas dni kongresowych możemy się spodziewać:

  • Paneli dyskusyjnych z ekspertami z Polski i Stanów Zjednoczonych
  • Prezentacji startupów
  • Spotkań z inwestorami
  • Roundtables branżowych
  • Spotkań 1 na 1

W trakcie trwania Kongresu nie zabraknie również okazji do integracji i uczestnictwa w towarzyszących wydarzeniach, takich jak Welcome Party czy Yacht Party. Wieczorne spotkania to nie tylko czas na relaks i zabawę, ale też świetna okazja, by poznać ciekawych ludzi i nawiązać nowe kontakty – wszystko w luźnej i inspirującej atmosferze!

Nie czekaj, zarejestruj się już teraz!  https://60mc.ticketspice.com/miami-2024

Więcej informacji na temat Kongresu dostępnych jest na stronie www.60mln.pl.

Obejrzyj zapowiedź!

Written by MS

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play