menu Home
NewsroomPolonijne Biznesy

Zdrowie każdego z nas jest bardzo cenne – zapraszamy do Exclusive Shape

MS | 08/24/2021

Exclusive Shape to nowo otwarta firma w Sarasocie na Florydzie oferująca wyjątkową serię luksusowych, niezwykłych, super nowoczesnych i bardzo wydajnych urządzeń fitness, których nigdy wcześniej nie widzieliście. Wszystkie nasze maszyny to zupełnie nowe modele 2021, które właśnie pojawiły się na rynku amerykańskim.

Filozofia naszej firmy opiera się na silnym przekonaniu, że zdrowie każdego z nas jest bardzo cenne i zasługujemy na to, aby je zachować, poprawić i cieszyć się w pełni udanym życiem. Dlatego chcemy, abyście byli świadomi wszystkich możliwości, jakie nasza firma Exclusive Shape daje klientom. Pomożemy uzyskać formę, być wysportowanym, a nawet szybko schudnąć lub w razie potrzeby zredukować cellulit. Już po kilku sesjach widać będzie znaczącą różnicę.

Rewelacyjna maszyna fitness z naszej specjalnej oferty o nazwie Roll Stimulator pomaga rozbić nadmierną tkankę tłuszczową poprzez masowanie wyznaczonych partii ciała. Korzyści, jakie  można z niego uzyskać, są nieskończone i bezcenne.

Nasze urządzenia fitness wyposażone są w lampy na podczerwień i lampy kolagenowe znane w świecie nauki z przyspieszania metabolizmu podczas ćwiczeń, a także zwiększania wydzielania potu. Wszystko to ma ogromny wpływ na osiągnięcie celu, jakim jest poprawa sylwetki. Przed każdą sesją i po jej zakończeniu oferujemy naszym klientom dowolną ilość aktywnej wody alkalicznej bezpośrednio z jonizatora najnowszej generacji.

Proponujemy Państwu dodatkową uzupełniającą terapie urządzeniem Bemer. Jest to technologia magneto-elektrycznej stymulacji układu krążenia. Technologia Bemer stosowana jest przez NASA do kombinezonów astronautów w celu aktywacji przepływu krwi, mimo braku grawitacji.

Dzięki stosowaniu kompleksowego programu odnowy biologicznej z zastosowaniem Rolki masującej, Bemera oraz nawadniania organizmu aktywną wodą alkaliczną można w sposób efektywny odchudzić się i poprawić proporcje mięśniowo-tłuszczowe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Studia Wellness w Sarasocie, aby odkryć nowe możliwości zmiany na zdrowsze życie. Obiecujemy, że będziecie  pod wielkim wrażeniem reakcji Waszego organizmu na działanie Roll Masaż.

Dla pierwszych klientów mamy specjalną ofertę, chcielibyśmy zaoferować bezpłatną sesję  z programem edukacyjnym.

Nie  możemy się doczekać, kiedy spotkamy się z Wami osobiście w naszej lokalizacji:
1188 N Tamiami Trl #108, Sarasota, Floryda 34236.

Tel. 941-960-9108

Kolejna pełna sesja odnowy będzie 50% taniej. Skorzystacie z promocji i zarezerwujcie termin.

Zapraszamy na stronę internetową www.exclusiveshape.com

Written by MS

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play