menu Home
NewsroomWiadomości

Zwęglone zwłoki kobiety w spalonym SUV-ie. Tragiczny finał carjackingu

JL | 04/13/2024

Na Florydzie znaleziono spalonego SUV-a ze zwęglonym ciałem kobiety w jego wnętrzu. Śledczy twierdzą, że pożar pojazdu ma związek z czwartkowym carjackingiem na skrzyżowaniu w Winter Springs.

Szeryf powiatu Seminole Dennis Lemma nazwał czwartkowe porwanie samochodu „niesamowicie przerażającym” i „zuchwałym”. Na udostępnionym przez biuro szeryfa nagraniu widać mężczyznę terroryzującego bronią kierującą, a następnie wsiadającego na tylne siedzenie pojazdu. Zdarzenie sfilmował kierowca stający za porywanym autem.

Niecałego dwie godziny później zastępcy powiatu Osceola otrzymali zgłoszenie o strzałach i podpaleniu na placu budowy. Wewnątrz podpalonego Dodge’a Durango znaleziono zwęglone zwłoki kobiety.

Według ustaleń policjantów jest to ciało 31-letniej Katherine Altagracia Guerrero De Aguasvivas z Homestead na Florydzie.

Oprócz auta na miejscu znaleziono jedenaście łusek po nabojach i jeden pocisk.

Śledczy uważają, że Altagracia Guerrero De Aguasvivas była celem ataku, ale nie wiedzą jeszcze, z jakiego powodu ktoś dokonał brutalnego mordu na 31-latce.

„To nie był przypadkowy akt przemocy, sprawcy dokładnie wiedzieli, kogo chcą dopaść” – powiedział szeryf Lemma. „To, dlaczego ich ścigają, jest częścią naszego trwającego śledztwa” – dodał.

Red. JŁ

Written by JL

  • play_circle_filled

    Słoneczne Radio – Live
    Słoneczne Radio

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play